NJË TJETËR BASHKËPUNIM/ Tayna dhe Dafina janë gati për suksesin e rradhës – AlpeGossip
NJË TJETËR BASHKËPUNIM/ Tayna dhe Dafina janë gati për suksesin e rradhës

NJË TJETËR BASHKËPUNIM/ Tayna dhe Dafina janë gati për suksesin e rradhës

Pak ditë më parë Tayna dhe Dafina publikuan bashkëpunimin e tyre të parë me titull “Bye Bye”, një këngë që u pëlqye shumë dhe ka arritur miliona shikime në Youtube.

Mirëpo kjo nuk është e vetmja këngë që dy këngëtaret kanë punuar bashkë.

“Gazeta Express” bën të ditur se Tayna e Dafina kanë përfunduar edhe një tjetër këngë që do ta sjellin bashkë.

Videoklipi është xhiruar dhe kënga do të publikohet shumë shpejt. Thuhet se kjo këngë do të jetë edhe më ritmike se e para.