E akuzojnë për operacione, por ja si dukej Luana kur ishte fëmijë (FOTO) – AlpeGossip
E akuzojnë për operacione, por ja si dukej Luana kur ishte fëmijë (FOTO)

E akuzojnë për operacione, por ja si dukej Luana kur ishte fëmijë (FOTO)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, jo vetëm për anën profesionale, personale, por edhe për format bombastike dhe tiparet duke u akuzuar shpeshherë për operacione.

Së fundmi fansat e moderatores kanë postuar një foto ku shihet Luana e vogël dhe tani.

Me vetullat e ngrysura e me buzët e kuqe Luana ka ruajtur të njëjtat tipare që ka edhe sot.

Siç shihet edhe në foto Luana paska qenë një fëmijë nevrik, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shikojmë tani në ekran, gjithmonë të buzëqeshur.