FANSIA E SAJ VUANTE NGA NJË SËMUNDJE/ Fifi bën gjestin prekës (VIDEO) – AlpeGossip
FANSIA E SAJ VUANTE NGA NJË SËMUNDJE/ Fifi bën gjestin prekës (VIDEO)

FANSIA E SAJ VUANTE NGA NJË SËMUNDJE/ Fifi bën gjestin prekës (VIDEO)

Në një ditë të veçantë për të gjitha gratë, si 8-Marsi, Fifi ka bërë një gjest prekës për një nga vajzat që ishte e pranishme në koncert. Në një video që është bërë virale, Fifi shihet në skenë me një vajzë e cila mbante një paruke për shkak të sëmundjes nga e cila vuan.

Këngëtarja hoqi paruken në mes të skenës në shenjë solidarizimi dhe e gjithë salla nisi të brohoriste. “Edhe unë me paruke jam”, thotë Fifi e emocionuar teksa përqafon vajzën e përlotur. Ky veprim i këngëtares i ka emocionuar të gjithë.

VIDEO