“NUK E PËRBALLOJ DOT GJITHË KËTË ËMBËLSI”/ Miriam Cani publikon foton e adhurueshme të vajzës – AlpeGossip
“NUK E PËRBALLOJ DOT GJITHË KËTË ËMBËLSI”/ Miriam Cani publikon foton e adhurueshme të vajzës

“NUK E PËRBALLOJ DOT GJITHË KËTË ËMBËLSI”/ Miriam Cani publikon foton e adhurueshme të vajzës

Në ditët e fundit të muajit gusht, e vogla e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt nisi për herë të parë kopështin! Duket se vogëlushja Ameli adhuron kohën e shpenzuar mes miqve të vegjël dhe shkon e lumtur në kopësht.

Ishte Miriam Cani që publikoi pasditen e sotme një foto të adhurueshme të Amelisë. Ajo shfaqet duke ecur, e veshur me një bluze të bardhë dhe një fustan të zi, ndërkohë që në krahë mban çantën e kopshtit.

Nuk e përballoj dot gjithë këtë ëmbëlsi”:shkruan krahas fotos Miriam Cani.

Disa orë më parë, ajo shpërndau edhe një tjetër foto ku shfaqej një përqafim plot dashuri mes saj dhe vajzës, Ameli.