“Eshte mbushur bota me Kurva”Këngëtari shqiptar shpërthen në mes të emisionit – AlpeGossip
“Eshte mbushur bota me Kurva”Këngëtari shqiptar shpërthen në mes të emisionit

“Eshte mbushur bota me Kurva”Këngëtari shqiptar shpërthen në mes të emisionit

Ai është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, i cili përveç këngëve të tij njihet dhe për tipin ekspresiv dhe të drejtpërdrejt që ka. Bëhet fjalë për Kastro Zizon, i cili së fundmi ka publikuar bashkëpunimin e tij me Tsunami që quhet ‘Kënga e çajit’.

Së fundmi këngëtari ka qenë i ftuar në emisionin ‘Thumb’ ku dhe i pyetur nga gazetarja për bashkëpunimin me këngëtarin e ri, ai ka shpërthyer duke thënë se bota është mbushur plot me kurva.

“Sot është shumë  e vështirë jo të gjesh talente, por të gjesh njerëz të mirë me talent të madh se është mbushur bota me kurva”, ka thënë Kastro.