“Oriola Marashin dhe b*thët e Kallashit”/ Pas sulmit nga grupi i njohur reagon Noizy (FOTO) – AlpeGossip
“Oriola Marashin dhe b*thët e Kallashit”/ Pas sulmit nga grupi i njohur reagon Noizy (FOTO)

“Oriola Marashin dhe b*thët e Kallashit”/ Pas sulmit nga grupi i njohur reagon Noizy (FOTO)

Grupi “Hellbanianz” kanë publikuar sot këngën e tyre më të re me titull “A je normal” e cila vjen si diss ndaj grupit OTR. Në tekst përmendet Oriola Marashin e cila është pjesë e grupit OTR dhe Kallashi të cilën Noizy e ka pasur protagoniste në një prej klipeve të tij.

“Personi ma rrezik qe keni Oriola Marashin. Thoni keni hekra po s’i plasin. Thoni keni hekra keni bythët e Kallashit”, thuhet në tekstin e grupit.

Pas kësaj Noizy ka bërë një reagim epik me foton e postuar në Instagram ku shkruan “Ju falemnderit”.