I “dogji” me të pasmet bombastike, djemtë nga Saranda i japin mesazhin e pisët Rashelit – AlpeGossip
I “dogji” me të pasmet bombastike, djemtë nga Saranda i japin mesazhin e pisët Rashelit

I “dogji” me të pasmet bombastike, djemtë nga Saranda i japin mesazhin e pisët Rashelit

Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të lakmuara shqiptare nga meshkujt përsa i përket formave të saj.
Vithet e mëdha dhe beli i hollë janë ato që e bëjnë atë të dallojë nga vajzat e tjera.

Përpos faktit se është shumë provokuese në fotot që poston në profilin e saj në Instagram, padyshim që ngacmimet nga meshkujt kur kalon në rrugë janë të pafundme.

Kjo vërtetohet më së miri me një postim, ku djemtë nga Saranda shprehin fiksim e tyre seksual për Rashelin.

Ata i kanë dedikuar në një grafiti në mur një shprehje paksa të pisët, e dukshme nga të gjihë personat që kalojnë në atë rrugë.

S’e dimë ç’përgjgije mund të ketë Rasheli për ta…