ÇFARË KA NDODHUR? Elita Rudi përfundon me urgjencë në spital: Shëndeti… (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË KA NDODHUR? Elita Rudi përfundon me urgjencë në spital: Shëndeti… (FOTO)

ÇFARË KA NDODHUR? Elita Rudi përfundon me urgjencë në spital: Shëndeti… (FOTO)

Moderatorja e dashur për publikun, Elita Rudi duket se nuk ka qenë mirë nga gjendja shëndetësore dhe ka përfunduar në spital.

Moderatorja ka publikuar disa foto në rrjetet sociale në të cilat shihet e shtrirë duke marrë serum. Ajo ka falënderuar stafin e mjekëve që është kujdesur për të në këto momente jo të lehta, ndërsa ju ka dhënë një këshillë të gjithë ndjekësve të saj në rrjete sociale.

“Mos harroni të kujdeseni për veten, shëndeti mbi të gjitha”, tha Elita, ndërsa nuk ka zbuluar ende se çfarë i ka ndodhur.

 

foto galeri