“BOLL SE S’KEMI MË TEREZI”/ Sa herë Klea Huta poston foto me Elgitin bie tërmet. Fansat… – AlpeGossip
“BOLL SE S’KEMI MË TEREZI”/ Sa herë Klea Huta poston foto me Elgitin bie tërmet. Fansat…

“BOLL SE S’KEMI MË TEREZI”/ Sa herë Klea Huta poston foto me Elgitin bie tërmet. Fansat…

Fotot e Klea Hutës dhe Elgit Dodës nga martesa në Marakesh tërhoqën gjithë vëmendjen e rrjetit. Një dashuri e kurorëzuar mes imazhesh e fjalësh të ëmbla, që erdhën si një nga kujtimet më të bukura jo vetëm për çiftin, por edhe për fansat e tyre.

Megjithatë, disa nga ndjekësit kanë vënë re diçka tjetër. Me humor, Klea ka ndarë dy ‘vërejtje’ të fansave, të cilët e kanë lidhur publikimin e fotove me një tjetër fenomen. “Edhe kur i bëre ato foto, edhe kur i postove me tërmet i shoqërove”, ka shkruar njëri prej tyre, ndërsa një tjetër ka patur një kërkesë sërish për arsye tërmeti. “Boll se s’kemi terezi”, ka shkruar fansi me humor.

 

Klea i ka postuar vetë mesazhet, ndërkohë që disa ditë më parë premtoi se si ajo, dhe Elgiti, do të vazhdonin të publikonin foto të tjera nga dasma. Epo, shpresojmë që imazhet e reja të mos shoqërohen me tërmete të tjera.