Ish-banorja e Big Brother më e lumtur se kurrë në krahët e Ledri Vulës. Ja për kë bëhet fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Ish-banorja e Big Brother më e lumtur se kurrë në krahët e Ledri Vulës. Ja për kë bëhet fjalë (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother më e lumtur se kurrë në krahët e Ledri Vulës. Ja për kë bëhet fjalë (FOTO)

Ledri është një nga reperët më të mirë shqiptarë, suksesi i së cilit tashmë numërohet me numrin e madh të hiteve e fansave që ka. Ai është shumë i pëlqyer nga publiku, sidomos nga femrat, jo vetëm për muzikën që bën, por edhe për pamjen.

Së fundmi Ledri është shfaqur përkrah njërës prej banoreve më të komentuara të “Big Brother 9”, e cila dukej shumë e lumtur dhe këtë na e tregon më së miri fotoja që ka postuar në Instagram.

Bëhet fjalë për Fjorentinën e cila ka publikuar një foto me reperin dhe falenderon menaxherin e VIP-ave, Xhani Demikën që i ka folur mirë Ledrit për të.

“Xhani e bëra foton me Ledrin që ta dish ok hahaha faleminderit për fjalët e mira që ke thënë për mua Xhani”, shkruan Fjorentina.