Kourtney Kardashian nuk njeh limite/ Tregon këtë pjesë intime para miliona fansave (FOTO) – AlpeGossip
Kourtney Kardashian nuk njeh limite/ Tregon këtë pjesë intime para miliona fansave (FOTO)

Kourtney Kardashian nuk njeh limite/ Tregon këtë pjesë intime para miliona fansave (FOTO)

Vajzat e famshme nuk kanë tabu dhe këtë e kemi vërtetuar sërish me një “rast të freskët”.

Kjo e thënë pasi ka qenë Kourtney Kardashian e cila teksa ka pozuar para aparatit është shfaqur me një bluzë transparente dhe pa sytjena.

Në pamje të parë syri të shkon menjëherë tek gjoksi i Kourtney i cili duket në detaje.

Si mund të ndodhte ndryshe! Për një Kardashiane limitet nuk kanë kuptim.