PAS LAJMIT QË DO TË BËHEN PRINDËR/ Elgit Doda i bën dhuratën më romantike Klea Hutës – AlpeGossip
PAS LAJMIT QË DO TË BËHEN PRINDËR/ Elgit Doda i bën dhuratën më romantike Klea Hutës

PAS LAJMIT QË DO TË BËHEN PRINDËR/ Elgit Doda i bën dhuratën më romantike Klea Hutës

Klea Huta dhe Elgit Doda po jetojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Së fundmi çifti vendosi të kurorëzojë dashurinë e tyre në martesë, para ardhjes në jetë të bebit.

Klea dhe Elgiti u martuan në Marok, larg syve të publiku dhe në privatësi të plotë duke e shijuar vetëm për vete këtë moment.

Këto ditë Elgiti po punon për një këngë të re e cila do të jetë dedikim për Klean. Kantautori ka postuar një video ku dëgjohet duke kënduar: “Mirëmëngjes bejb, dukesh sikur mjelmë, sytë e tu ndriçojnë, si me qenë diell”.

View this post on Instagram

@kleahuta 🦢

A post shared by PRØDSTAR (@elgitdoda) on

 

Elgiti e ka konfirmuar që kënga i dedikohet Kleas duke i bërë tag në Instastory.

Thuhet se çifti do bëhen prindër të një djali, por ata vetë kanë preferuar të mos komentojnë më shumë.