PO BËJNË “NAMIN”/ Këto janë çizmet më trendi që po i veshin edhe VIP-et tona (FOTO) – AlpeGossip
PO BËJNË “NAMIN”/ Këto janë çizmet më trendi që po i veshin edhe VIP-et tona (FOTO)

PO BËJNË “NAMIN”/ Këto janë çizmet më trendi që po i veshin edhe VIP-et tona (FOTO)

Prej pak kohësh kemi hyrë në sezoni e dimrit dhe karakterstike janë çizmet.

Këtë vit janë lloje prej tyre të cilat dallojnë nga periudhat e tjera dhe të cilat i kemi parë edhe në veshjet e blogereve tona të cilat tregojnë se janë të përditësuara me të rejat nga moda. Rasti i fundit është ai i Lori Hoxhës e cila veshi çizmet e “Balenciagës”.

Alpenews.al ju njeh me disa prej këtyre modeleve të cilat po bëjnë “namin” kohët e fundit: