FESTA E DITËLINDJES/ Burri dhe babai i Adelina Tahirit e djegin atmosferën (VIDEO) – AlpeGossip
FESTA E DITËLINDJES/ Burri dhe babai i Adelina Tahirit e djegin atmosferën (VIDEO)

FESTA E DITËLINDJES/ Burri dhe babai i Adelina Tahirit e djegin atmosferën (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj Serjoza Markov mbajtën një festë madhështore për ditëlindjen e parë të djalit të tyre, Jon.

 

Festa ngjante si një dasmë me shumë këngëtarë e shumë të ftuar që u kënaqën duke kërcyer deri në orët e para të mëngjesit.

Një moment i veçantë i festës ishte ai kur babai dhe burri i Adelinës kërcyen së bashku, moment të cilin mund ta ndiqni më poshtë.

Vetë Adelina duket super yll me një fustan me gurë dhe xixëllonte nga koka tek këmbët.

Për Jonin e vogël ishte përgatitur një tortë me katër kate.

Në ditëlindje kënduan këngëtari shqiptar Muharrem Ahmeti, këngëtari me origjinë rumune e maqedonase Dzej Ramadanovski etj.