KTHIM NË “KËNGA MAGJIKE”/ Klaudia Pepa ka dy fjalë për të thënë: Ëndërroja që një ditë… (FOTO) – AlpeGossip
KTHIM NË “KËNGA MAGJIKE”/ Klaudia Pepa ka dy fjalë për të thënë: Ëndërroja që një ditë… (FOTO)

KTHIM NË “KËNGA MAGJIKE”/ Klaudia Pepa ka dy fjalë për të thënë: Ëndërroja që një ditë… (FOTO)

Në 20-vjetorin e festivalit “Kënga Magjike” balerina e njohur Klaudia Pepa do të kthehet në rolin e moderatores.
Këtë lajm e dha të dielën gjatë spektaklit “E diela shqiptare” vetë moderatori Ardit Gjebrea. Por gjatë ditës së sotme duket se Klaudia ka dashur të ndajë me ndjekësit e saj në rrjete sociale këtë eksperiencë të re për të:

“Pershendetje miq Si ju duket lajmi i Festivalit Kenga Magjike? Kenga Magjike ka qene gjithmone nje pjese e bukur e jetes time,kam marre pjese shpesh si balerine dhe enderroja qe nje dite te isha prezantuese dhe balerine ne te njejten kohe dhe ja… Faleminderit Stafit dhe Ardit Gjebreas Faleminderit familjes time qe beson gjithmone tek une !

E lumtur qe do jem afer jush Mezi pres,”-përfundon Klaudia në profilin e saj në Facebook.