KËTË HERË E KUQJA DO TË ”TËRBOJË” FANSAT/ Trejsi Sejdini sapo postoi foton më seksi me të brendshme – AlpeGossip
KËTË HERË E KUQJA DO TË ”TËRBOJË” FANSAT/ Trejsi Sejdini sapo postoi foton më seksi me të brendshme

KËTË HERË E KUQJA DO TË ”TËRBOJË” FANSAT/ Trejsi Sejdini sapo postoi foton më seksi me të brendshme

Trejsi Sejdini, ish Miss Shqipëria është një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo përflitet shumë për pamjen e saj seksi dhe foto provokuese që shpërndan hera herës.

Këtë rradhë ajo ka postuar një foto shumë seksi ku shfaqet e ulur me të brendshme të kuqe në dysheme  dhe mban të veshur vetëm një xhup gri.

Ish Miss-i ka pozuar me celularin e saj në dorë dhe poza që ka marrë është me të vërtetë seksi dhe provokuese. Mesa duket e kuqja këtë rradhë nuk do të tërbojë vetëm demin por dhe ndjekësit e bukuroshes. /AlpeGossip.al