SI NUK E KISHIM VËNË RE! E dashura e Olsi Bylykut qenka identike me këngëtaren e famshme shqiptare! (FOTO) – AlpeGossip
SI NUK E KISHIM VËNË RE! E dashura e Olsi Bylykut qenka identike me këngëtaren e famshme shqiptare! (FOTO)

SI NUK E KISHIM VËNË RE! E dashura e Olsi Bylykut qenka identike me këngëtaren e famshme shqiptare! (FOTO)

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku dhe partnerja tij, Egli Tako, po përfliten prej disa muajsh për lidhjen e tyre të dashurisë.

Tashmë, ata nuk ngurrojnë t’i tregojnë publikisht ndjenjat që kanë për njëri-tjetrin dhe Egli ka dëshmuar se është mbështetësja më e madhe e partnerit të saj.

Madje, ajo e ndihmon aktorin edhe në punë dhe nuk mungon në asnjë puntatë të shfaqjeve të tij.

E kemi parë shpesh Eglin nëpër fotot e shumta të dyshes, mirëpo e kishit vënë re ç’ngjashmëri ka partnerja e Olsit me këngëtaren Xhensila Myrtezaj?

Ishte vetë Egli ajo që ndau një foto me Xhensilën dhe të gjithëve i ka rënë një sy ngjashmëria e madhe e dy vajzave.

Image