“MË NË FUND, DET”/ Rudina Dembacaj pozon me rrobabanjo dhe duket në super formë (FOTO) – AlpeGossip
“MË NË FUND, DET”/ Rudina Dembacaj pozon me rrobabanjo dhe duket në super formë (FOTO)

“MË NË FUND, DET”/ Rudina Dembacaj pozon me rrobabanjo dhe duket në super formë (FOTO)

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj ka nisur më në fund pushimet familjare. Ajo ka udhëtuar drejt bregdetit dhe nuk i ka kursyer postimet në rrjete sociale.

Si rrallëherë, Rudina ka pozuar me rrobabanjo dhe ka marrë komente të ndryshme nga ndjekësit. “Më në fund, det”, ka shkruar moderatorja krahas fotos.

Po ashtu ajo ka publikuar në Instastoro një foto ku shihet me vogëlushen e saj, Viktorian.