HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ylli Limani “Peshorja” romantike që u ka “vjedhur” zemrën të gjithëve! (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ylli Limani “Peshorja” romantike që u ka “vjedhur” zemrën të gjithëve! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ylli Limani “Peshorja” romantike që u ka “vjedhur” zemrën të gjithëve! (FOTO)

Ylli Limani është një ndër këngëtarët shqiptarë më të dashur nga publiku e njëkohësisht mjaft i talentuar.

Në horoskop ai i përket shenjës së Peshores dhe përmes një analize ju tregojmë përputhshmërinë me tiparet e kësaj shenje.

Një nga karakteristikat e peshores e cila përputhe më së miri me karakterin e Ylli Limanit është romanticiteti.

Këtë karakteristikë të tij e kemi parë shpesh në projektet e tij muzikore të cilat rezultojnë hite të vërteta.

View this post on Instagram

OUT NOW: VAJ 💧

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Ylli ashtu si edhe çdo peshore, është mjaft social dhe majft  i dashur. Këtë e dëshmojnë edhe postimet e apo daljet e tij publike teksa shfaqet duke u argëtuar me miqtë apo me fansat e tij.

Ndër të tjera , Ylli është mjaft kreativ gjë të cilën  e shohim në projektet e tij muzikore duke plotësuar kështu më së miri një tjetër tipar të shenjës së peshores.

 

View this post on Instagram

E ti prape ke nejt… #harrom

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

View this post on Instagram

Out now: FRIDAY NIGHT ft. @cricket.music

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

/AlpeNews.al