SUPER MAMAI/ Suada Sherifi pozon me bikini dhe duket me linja perfekte (FOTO) – AlpeGossip
SUPER MAMAI/  Suada Sherifi pozon me bikini dhe duket me linja perfekte (FOTO)

SUPER MAMAI/ Suada Sherifi pozon me bikini dhe duket me linja perfekte (FOTO)

Suada Sherifi nuk preferon të zbulojë identitetin e partnerit të saj, ndaj zgjedh të publikojë një cep të trupit të tij, apo edhe t’i dedikojë fjalë të ëmbla.

Në një postim në profilin e saj në “Instagram”, ajo ka ndarë një imazh të shkëputur nga pushimet e saj buzë detit, ku shfaqet u ulur pranë partnerit të saj. E veshur me të rrobe banjo të bardha, Suada Sherifi duket në superformë dhe shumë provokuese.

“E nxirë nën rrezet e diellit. Sa bukur është të ëndërrosh përqafuar me ty” – shkruan Suada për partnerin e saj, me të cilin ka edhe një vogëlushe të quajtur Deizi.