“ÇANTAT FATURINO”/ Njihuni me trendin që po bën “NAMIN” në rrjetet sociale (FOTO) – AlpeGossip
“ÇANTAT FATURINO”/ Njihuni me trendin që po bën “NAMIN” në rrjetet sociale (FOTO)

“ÇANTAT FATURINO”/ Njihuni me trendin që po bën “NAMIN” në rrjetet sociale (FOTO)

Çantat janë  një aksesor shumë të rëndësishme dhe tepër të domosdoshme përsa i përket pamjes sonë.

Ato kanë fuqinë që ta shndërrojnë një veshje të mërzitshme në një veshje shumë të bukur dhe stil.

Çantat janë një aksesor që na shoqërojnë në përditshëmrinë tonë, prandaj duhet t’iu kushtojmë një vëmendje të veçantë.

Trendi që bëri “namin” këtë verë ishin çantat në brez. Këto çanta janë shumë  të përshtatshme, praktike dhe lehtësisht të kombinueshme, mund t’i vishni për paraditet tuaja ose në udhëtime.

Njihuni me disa modele të këtyre çantave që kanë zgjedhur Blogeret e instagramit.

/AlpeNews.al