U KAP ME DJALIN “MISTERIOZ” NË DUBAI/ Shqipja e zbulon hapur me kë ishte: Pagoi ai për të gjitha (FOTO) – AlpeGossip
U KAP ME DJALIN “MISTERIOZ” NË DUBAI/ Shqipja e zbulon hapur me kë ishte: Pagoi ai për të gjitha (FOTO)

U KAP ME DJALIN “MISTERIOZ” NË DUBAI/ Shqipja e zbulon hapur me kë ishte: Pagoi ai për të gjitha (FOTO)

Disa foto ku Shqipe Hysenaj gjendej në shoqërinë e një djali misterioz në Dubai u publikuan pak kohë më parë në media.

Fotot bënë xhiro të shpejtë dhe u aludua se ai ishte i dashuri i ri apo një sheik. Në lidhje me rastin Hysenaj ka rrëfyer se djali për të cilin mediat kishin shkruar se ishte i dashuri, ishte në fakt i vëllai i saj.

Ajo ka hedhur poshtë çdo lajm pasi ka publikuar një foto me të. “Ka paguar ai për të gjitha”- u shpreh Shqipja publikisht.

U kap me djalin misterioz në Dubai/ Shqipja e zbulon hapur me kë