MORENA THUMBON ME VIDEON SEKSI/ Miliarderi iranian merr vendimin drastik (FOTO) – AlpeGossip
MORENA THUMBON ME VIDEON SEKSI/ Miliarderi iranian merr vendimin drastik (FOTO)

MORENA THUMBON ME VIDEON SEKSI/ Miliarderi iranian merr vendimin drastik (FOTO)

Lidhja e Morena Tarakut me miliarderin iranian ka qenë ndër më të komentuarat në media që nga dita kur u zbulua se çifti ishin bashkë e deri kur u ndanë. Edhe pas ndarjes dyshja tërhoqi shumë vëmendjen me deklaratat për njëri-tjetrin dhe ofendimet publike. Mirëpo ndonëse kanë kaluar muaj që nga ndarja e tyre, Morena dhe Sasha vazhdojnë të thumbojnë njëri-tjetrin me postimet e tyre.
Ditën e sotme Morena ka postuar një video ku shfaqet super seksi para pasqyrës e veshur me kanotjere dhe mbathje.”Kur e dashura e tij mundohet të jetë seksi dhe ti shfaqesh në Instagram që ta motivosh”, shkruan Morena duke thumbuar ish-të dashurin.

Fansat e këngëtares menjëherë kanë komentuar faktin që ajo i drejtohet Sashës duke i shkruar se nuk po e harron dot.

Ndërkohë miliarderi iranian ka marrë vendimin drastik duke e mbyllur Instagramin.