DUKET SUPER SEKSI/ Nuk do ta besoni se sa ka kushtuar ky fustan i Nora Istrefit (FOTO) – AlpeGossip
DUKET SUPER SEKSI/ Nuk do ta besoni se sa ka kushtuar ky fustan i Nora Istrefit (FOTO)

DUKET SUPER SEKSI/ Nuk do ta besoni se sa ka kushtuar ky fustan i Nora Istrefit (FOTO)

Nora Istrefi, këngëtarja e dashur e publikut shqiptar është një nga personazhet VIP më të komentuara për stilin dhe look-un që ka.

Ajo njihet si një ndër ato femra të cilat gjithmonë ndjekin modën dhe tendencat e reja. Nora Istrefi shumë herë na ka treguar se nuk duhen patjetër shumë para në nënyrë që të dukesh bukur dhe në modë.

Këtë rradhë ajo na vërteton përsëri shprehjen se ”është më mirë të dish se të kesh”. Sipas profilit ”What They Wearin” në Instagram, bukuroshja ka veshur një fustan që i përket ”House Of CB” dhe kushton vetëm 170€.

Siç mund ta shikoni fustani i shkurtër i zi me dekolte të hapur dhe material kamosh është tepër modern dhe Nora e ka kombinuar në mënyrën perfekte me tualetin e lehtë dhe buzët e kuqe. /AlpeGossip.al