NA HABITI/ Fansat i publikojnë një foto intime me Selena-n, Justin Bieber reagon menjëherë – AlpeGossip
NA HABITI/ Fansat i publikojnë një foto intime me Selena-n, Justin Bieber reagon menjëherë

NA HABITI/ Fansat i publikojnë një foto intime me Selena-n, Justin Bieber reagon menjëherë

Justin Bieber ende nuk e ka harruar ish-të dashurën dhe këtë e tregon sa herë që i jepet mundësia.

Pasi i deklaroi publikisht dashurinë javën e kaluar, tani Bieber ka bërë “like” një foto të vjetër të tijën me Selena Gomez.

Një faqe e quajtur @JustinsOutfits postoi një seri fotosh të rralla  të Justin, duke përfshirë këtu një me ish-të dashurën dhe ai e pëlqeu menjëherë.

Për të qenë totalisht të sinqertë, fotografia me Selena-n është e dyta e renditur në një seri fotosh që nisin me atë të këngëtarit me miken e tij Katy Perry, kështu që është e mundur që Justin të ketë pëlqyer thjesht foton e parë.Është e paqartë, por fotografia në fjalë tregon Selena-n e ulur  në prehrin e Justin, ndoshta duke i dhuruar atij një puthje! Ose ndoshta ata janë prapa skenës diku? Është e vështirë të dalësh në këtë konkluzion, megjithatë një gjë është e dukshme: Justin dhe Selena janë shumë të rinj në këtë foto.

Të ketë ndjerë nostalgji Justin për ato kohë?

View this post on Instagram

some rares/ unseen pics of Justin choose your favourite

A post shared by Biebs stuff (@justinsoutfits) on