TRENDI I ÇUDITSHËM/ Njihuni me 10 modelet më të “çmendura” të thonjëve (FOTO) – AlpeGossip
TRENDI I ÇUDITSHËM/ Njihuni me 10 modelet më të “çmendura” të thonjëve (FOTO)

TRENDI I ÇUDITSHËM/ Njihuni me 10 modelet më të “çmendura” të thonjëve (FOTO)

Gjithnjë e më shumë vajzat përpiqen të sjellin në modë gjëra nga më të çuditshmet që në një farë mënyre do ti bëjnë të duken të veçanta.

Kështu ka ndodhur dhe me një faqe mjaft të njohur të dekorit të thonjve të quajtur “Nails Sunny”. Ata publikojnë shpesh trende nga më të ndyrshmet të kohës së fundit, dekore mjaft të bukura të thonjve të cilat ua sugjerojnë ndjekësve.

Shumë ndjekës janë shprehur se dëshira për të bërë gjëra të paprovuara po i çon njerëzit në çmenduri ,kurse të tjerët janë inspiruar edhe kanë gjetur veten.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me 10 modelet më të çmendura që u kthyen në trend.