“KE DALË HUQ, B*LE!” Salsano Rrapi i kthehet keq ndjekësit: Nuk e dimë kush është b*lja në… (FOTO) – AlpeGossip
“KE DALË HUQ, B*LE!” Salsano Rrapi i kthehet keq ndjekësit: Nuk e dimë kush është b*lja në… (FOTO)

“KE DALË HUQ, B*LE!” Salsano Rrapi i kthehet keq ndjekësit: Nuk e dimë kush është b*lja në… (FOTO)

Aktori i humorit Salsano Rrapi është përplasur së fundmi verbalisht me një ndjekës në rrjetin social “Instagram”.

Ai ka publikuar disa foto nga pushimet e tij buzë detit, gjithmonë duke i shoqëruar me gjeste që vendosin në lojë njerëzit dhe pozat e tyre statike. Mirëpo, një komentues duket se nuk e ka kuptuar sikurse duhet.

“Ke dalë huq mor b*le”, – ka komentuar ai, i cili nuk ka mbetur pa një përgjigje nga ana e Salsanos. “Nuk e dimë kush është b*lja në këtë rast”, – i është kthyer aktori i humorit.

Image