E GJETI ZGJIDHJEN MË NË FUND/ Xhensila zbulon se si mund të jetë komode në koncerte (FOTO) – AlpeGossip
E GJETI ZGJIDHJEN MË NË FUND/ Xhensila zbulon se si mund të jetë komode në koncerte (FOTO)

E GJETI ZGJIDHJEN MË NË FUND/ Xhensila zbulon se si mund të jetë komode në koncerte (FOTO)

Ishte shkëputur për një kohë të gjatë nga performimet nëpër koncerte, duke i kushtuar kështu vëmendjen e duhur mëmërisë.

Pas lindjes së vogëlushes, Xhensila Myrtezaj i është rikthyer skenës. Menjëherë pasi Ajka erdhi në jetë, Xhensila ju përkushtua intensivisht palestrës dhe mbajtjes në formë të trupit dhe duket se ja ka dalë mbanë. Këngëtarja vendosi të vijë pranë publikut më në formë se kurrë, vetëm dy muaj pas lindjes.

 

Mbrëmjen e kaluar bukuroshja ka publikuar disa foto nga koncerti i saj në Luzern, së bashku me Ardian Bujupin.

 

Xhensila shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë klasike dhe për kombinim nuk ka zgjedhur taka siç jemi mësuar ta shohim zakonisht, por atlete të bardha për tu ndjerë më komode dhe praktike.

 

 

Duket se kjo është një zgjidhje shumë e mirë për të qenë më energjike dhe të jesh sa më pranë publikut.