KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Politikani shqiptar “zhvishet” nga kostumi, del ndryshe me…(FOTO) – AlpeGossip
KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Politikani shqiptar “zhvishet” nga kostumi, del ndryshe me…(FOTO)

KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Politikani shqiptar “zhvishet” nga kostumi, del ndryshe me…(FOTO)

Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim të veshur nën petkun e kostumit zyrtar, ditën e sotme ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi, është parë shumë sportiv në sheshin e kryeqytetit.
Shpesh fundjava shërben për t’u larguar nga monotonia e përditshme por, Peleshi ka zgjedhur të mërkurën për të dalë bashkë më të birin për të bërë xhiro me biçikletë.

Peleshi ka lëne makinën dhe bashkë me djalin e tij kanë marrë biçikletat e kanë dalë të inagurojnë korsitë e reja të biçikletave që ka vënë në dispozicion ‘lali Eri’.
Përmes kësaj kuptojmë që ish-zvkryeministri, Peleshi mbështet dhe përgëzon punën e bërë nga kryetari i Bashkisë./NewsBomb/