Tufa me para dhe makina luksoze të lara me AR, fëmijët e PASUR vazhdojnë të HABISIN botën (FOTO) – AlpeGossip
Tufa me para dhe makina luksoze të lara me AR, fëmijët e  PASUR vazhdojnë të HABISIN botën (FOTO)

Tufa me para dhe makina luksoze të lara me AR, fëmijët e PASUR vazhdojnë të HABISIN botën (FOTO)

Tigra si kafshë shtëpiake, tufa me para, veshje të shtrenjta, makina luksoze të lara me ar, mesa duket këta fëmijë miliarderë i kanë të gjitha dhe asgjë nuk ju mungon.

“Daily Star Online” shkruan se bëhet fjalë për të rinjtë e pasur arabë.

Gjithashtu ajo zbuluar një pjesë të jetës së shfrenuar të fëmijëve të sheikëve përmes këtyre fotove.