Sabri Fejzullahu publikon foton e rrallë me Titon por krahë tyre shihen edhe… (FOTO) – AlpeGossip
Sabri Fejzullahu publikon foton e rrallë me Titon por krahë tyre shihen edhe… (FOTO)

Sabri Fejzullahu publikon foton e rrallë me Titon por krahë tyre shihen edhe… (FOTO)

Në rrjetet sociale, është publikuar një foto e vitit 1979, ku shihen artistët e Kosovës në takim me ish presidentin e Jugosllavisë, Josip Broz Titon në Hotelin Grand në Prishtinë.

E nga foto e publikuar shihet se këngëtari, Sabri Fejzulluahu ishte më i gëzuari për këtë takim. Nuk dihet se ku është shkrepur dhe me çfarë rasti kjo foto…Anash shihen edhe artistë të tjerë.