A JANË NDARË SARA DHE LEDRI? Zbulohet e vërteta e dramës mes çiftit – AlpeGossip
A JANË NDARË SARA DHE LEDRI? Zbulohet e vërteta e dramës mes çiftit

A JANË NDARË SARA DHE LEDRI? Zbulohet e vërteta e dramës mes çiftit

Ndarja e Ledrit dhe Sarës ka qenë prej disa javësh në vëmendjen e të gjithëve. Mirëpo gjërat janë ndryshe nga sa është përfolur.

Burime shumë pranë çiftit kanë treguar për Iconstyle ae Sara dhe Ledri po përdorin “dramën” për klikime. Sipas këtyre burimeve çifti përdori lajmet e ndarjes për t’ja kaluar Dafinës dhe në të vërtet nuk janë ndarë kurrë.

As vetë Ledri, e as Sara nuk kanë reaguar për lajmet e ndarjes.