“LUANËN APO MARINËN?” E ëma e motrave Vjollca bën publike ankesat për të bijat (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“LUANËN APO MARINËN?” E ëma e motrave Vjollca bën publike ankesat për të bijat (FOTO+VIDEO)

“LUANËN APO MARINËN?” E ëma e motrave Vjollca bën publike ankesat për të bijat (FOTO+VIDEO)

Ditën e djeshme mami i Marinës dhe Luanës, znj.Maria ka festuar ditëlindjen. Të bijat e surprizuan që në mesnatë me tortë dhe me një buqetë të madhe lulesh.

Gjatë mbrëmjes kanë darkuar të gjithë së bashku familjarisht dhe moderatoret kanë ndarë video nga ky moment në rrjete sociale.

Në disa video të publikuara nga Marina shihet se vajzat e kanë pyetur të ëmën se kush është e preferuara e saj. Znj. Maria ka shpalosur fillimisht ankesat që ka për to.

Ajo ka treguar se Luana shkon të flejë ndonjëherë te ajo ndërsa Marina tani që është martuar jo.
“Luli i vocërr (duke iu referuar Luanës) është më e mirë se Luli i vocërr vjen ndonjëherë të flejë te unë, ndërsa ti, ti je martuar ti”, është shprehur ajo duke shkaktuar shumë të qeshura. Më pas Marina ka zbuluar se ka shkuar të flejë tek e ëma vetëm gjatë tërmeteve.