BOMBA BJONDE/ Modelja shfaq linjat e saj në përvjetorin e 35 të Khloe Kardashian (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
BOMBA BJONDE/ Modelja shfaq linjat e saj në përvjetorin e 35 të Khloe Kardashian (VIDEO+FOTO)

BOMBA BJONDE/ Modelja shfaq linjat e saj në përvjetorin e 35 të Khloe Kardashian (VIDEO+FOTO)

Si e dashura e Scott Disick, ajo është pothuajse një pjesë e familjes Kardashian.

Dhe Sofia Richie ishte e gatshme të ndihmonte në ditëlindjen e 35-të të Khloe Kardashian të enjten në mbrëmje, dhe ka kaluar një kohë të mrekullueshme ndërsa vallëzonte me Anastasia Karanikolaou.

Modelja 20-vjeçare tregoi trupin e saj të përsosur në pantallona lëkure ndërsa kërcente nën ritmin e muzikës. Vajza e Lionel Richie ishte e veshur me një palë pantallona të zeza lëkure.

Bomba bjonde mbante një pije në duar ndërsa hodhi një sy nga Kylie Jenner, e cila e filmoi në telefon.

Richie është takuar me Disickin që nga maji 2017.