Si ndihet kur dëgjon zërin e saj? Këngëtarja e famshme shqiptare jep përgjigjen e papritur (FOTO) – AlpeGossip
Si ndihet kur dëgjon zërin e saj? Këngëtarja e famshme shqiptare jep përgjigjen e papritur (FOTO)

Si ndihet kur dëgjon zërin e saj? Këngëtarja e famshme shqiptare jep përgjigjen e papritur (FOTO)

Nëse na vjen në mendje zëri i saj i ëmbël dhe këngët e shumta të suksesshme që ka në repertor, padyshim që shumë fansave u rregullohet humori kur mendojnë për Elhaida Danin.

Ndoshta ju e admironi zërin e saj, por këngëtarja ka treguar me një postim në Instastory se ka një mendim krejt ndryshe për veten.

“Të dëgjosh zërin tim në story-n e fundit, sa e mërzitshme!”, shkruan Elhaida si mbishkrim të fotos së postuar të cilën e ka shoqëruar me disa emoji qeshjeje.

Një shaka e lezetshme! Të gjithë i dinë vlerat e padiskutueshme të zërit të Elhaidës.