KËRKON VËMENDJE APO XHELOZE/ Fifi nuk ndalet me “sulmet” ndaj kolegëve: Nga Çiljeta tek…(FOTO) – AlpeGossip
KËRKON VËMENDJE APO XHELOZE/ Fifi  nuk ndalet me “sulmet” ndaj kolegëve: Nga Çiljeta tek…(FOTO)

KËRKON VËMENDJE APO XHELOZE/ Fifi nuk ndalet me “sulmet” ndaj kolegëve: Nga Çiljeta tek…(FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi njihet për karakterin e saj të lirshëm dhe që shpreh gjithçka hapur.

Ajo  gjithmonë në media shkakton zhurëm duke u kapur me koleget, të cilat më pas pushtojn portalet.Të gjithë jemi kurioz të dim arsyen e vërtetë që Fifi  ka ndajë këngëtareve të tjera të ekranit shqiptar.

E bënë për xhelozi apo për të tërhequr  vëmëndje në media ? Sigurisht që të gjithë jemi kurioz ta zbulojm një përgjigje.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me zënkat e bujshme të Fifit që bën namin nëpër portale.

Sherri i bujshëm Çiljeta Çilaga

Dy këngëtaret shqiptare ishin shumë mikesha me njëra-tjetrën dhe madje bënë edhe një bashkëpunim. Kënga “Big Booty” e Fifit dhe Çiljetës rezultoi shumë i sukseshëm. Por dy koleget patën një konflikt në spektaklin “Kënga Magjike” pasi Fifi nuk i dha asnjë pikë këngës së Çiljetës. Menjëherë pas këtij ‘sherri’ të heshtur, u fshi edhe bashkëpunimi i tyre nga Youtube.

 Sherri me  këngëtaren kosovare me Fjolla Morina

Fifi  në rrjetin social Instagram u kap me këngëtaren  të cilës ju drejtua se është më e bukur se Fjolla pasi është natyrale ndërsa ajo është prej gomes.

Pasi vajzat bën zhurëm në portalet duke sulmuar me kunja njëra tjetrën ato më von u bën mikesha.

Diss-et e famshme ndaj Tayanës

Në këngën e saj të re, Fifi i bën diss reperes më të re shqiptare, Tayna-s, e cila ka hyrë shumë fuqishëm në tregun shqiptar. Tayna e quan veten nëna dhe babai i repit shqiptar dhe i bën diss kolegeve.

Ndaj Fifi “s`ka duruar” dhe ka shpërthyer me këngë ndaj saj:

“S’më bon përshtypje nëse e ki belin e hollë, mos i jep vetes rëndësi se je t’u u kalb n’silikon”, thotë Fifi duke iu referuar faktit që Tayna në këngën e saj “Columbiana” thotë se e ka belin shumë të hollë.

Debati midis dy vajzave vazhdon akoma .

/AlpeNews.al