“FUTJA NJË BASHKËPUNIM ME RAMUSHIN…”/ Komentet pikante të ditës, ja si i thumbojnë fansat VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“FUTJA NJË BASHKËPUNIM ME RAMUSHIN…”/ Komentet pikante të ditës, ja si i thumbojnë fansat VIP-at  (FOTO)

“FUTJA NJË BASHKËPUNIM ME RAMUSHIN…”/ Komentet pikante të ditës, ja si i thumbojnë fansat VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Elona Pitarka vazhdon të postojë foto nga plazhi ku shfaq format e  saj jo pak të komentuara, por njërit nga ndjekësit i shkon syri tek barku dhe i jep këshillën dietike.

Luana Vjollva poston foton nga Prishtina por njëri prej ndjeksëve i sugjeron të bëjë një bashkëpunim të ri muzikor.

Ilda Bejleri poston një foto me bikini por njëri nga ndjekësit nuk humbet mundësinë për t’i thënë që ajo qenka shumë e shkurtër sipas tij.

/AlpeNews.al