VETËM 1 VJEÇ/ Ajka i bën zbor Besit në shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
VETËM 1 VJEÇ/ Ajka i bën zbor Besit në shtëpi (FOTO)

VETËM 1 VJEÇ/ Ajka i bën zbor Besit në shtëpi (FOTO)

Vogëlushja e Besit dhe Xhensilës, Ajka pak ditë më parë festoi 1 vjetorin e lindjes me një festë përrallore e cila filloi në oborr e më pas përfundoi në lokal me muzikë e argëtim.

Në ditëlindjen e Ajkës, Besi dhe Xhensila treguan për herë të parë portretin e saj ëngjëllor duke i kushtuar të bijë dedikime shumë prekëse.

Ndërsa ditën e sotme Besi ka tërhequr vëmendjen me një postim ku tregon se Ajka po i bën zbor pasi ai nuk ka mundësi të shohë gjë tjetër në televizor përveç filmave vizatimor.

“Kur nuk ke asnjë mundësi të shohësh tjetër gjë në TV”, shkruan Besi në foton ku tregon pak edhe nga ambienti i shtëpisë.