“TI NUK BËN PËR ASGJË, NUK KE…”/ Lei Kraja nuk ua përton ndjekësve me përgjigjet (FOTO) – AlpeGossip
“TI NUK BËN PËR ASGJË, NUK KE…”/ Lei Kraja nuk ua përton ndjekësve me përgjigjet (FOTO)

“TI NUK BËN PËR ASGJË, NUK KE…”/ Lei Kraja nuk ua përton ndjekësve me përgjigjet (FOTO)

Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja, u është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve të saj. Por jo vetëm kaq, pasi ajo nuk ka ngurruar që të bëjë publike edhe komentet negative

“Vallaj nuk më dukesh naj far lloj bukurie aq sa për me dal në televizion. Më dukesh shumë mëse normale vajzë”, i ka shkruar dikush, të cilit Lei i është përgjigjur menjëherë: “Dhe çuditërisht qenka një profil fallco”, shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot.

“Ti nuk bën për asgjë, nuk ke ndonjë far

Bukuroshja nuk ka postuar vetëm një koment negativ, pasi në mesazhin e radhës një tjetër i shkruante: “Ti nuk bën për asgjë vajzë. As për të heq barërat e këqinj”.

“Dhe një tjetër profil fallco. Nëse je i lumtur nuk shkruan kurrë në këtë lloj mënyre. Shpresoj shumë që ta gjesh lumturinë tënde”, i është përgjigjur Lei.

“Ti nuk bën për asgjë, nuk ke ndonjë far

“Ti nuk bën për asgjë, nuk ke ndonjë far