KUR MIQËSIA KTHEHET NË DASHURI/ Historia e “Ejshanit” dhe “Keremit” që u bënë çift në realitet – AlpeGossip
KUR MIQËSIA KTHEHET NË DASHURI/ Historia e “Ejshanit” dhe “Keremit” që u bënë çift në realitet

KUR MIQËSIA KTHEHET NË DASHURI/ Historia e “Ejshanit” dhe “Keremit” që u bënë çift në realitet

Aktorja e njohur për rolin e saj si Ejshan nga seriali “Ezel”, Cansu Dere dhe aktori i njohur si Kerem nga seriali “Shoqëri e Lartë”, Engin Ozturk, prej vitesh njihen në ‘showbiz-in’ turk për shoqërinë e hershme të tyre. Shpeshherë dyshja është përfolur edhe për një lidhje të mundshme, por mes zhurmës mediatike ata e kanë mohuar një gjë të tillë.

Së fundmi Cansu është kthyer nga pushimet e gjata të saj dhe menjëherë është fotografuar në krah të Enginit. Kjo gjë ka ngritur sërish dyshimet tek fansat e dyshes dhe këtë herë ata janë të sigurtë se tashmë ata janë një nga çiftet më të reja turke.