“SEKS NË KUZHINË SEPSE…”/ Ish-e dashura e Robert Berishës provokon imagjinatën e djemve (FOTO) – AlpeGossip
“SEKS NË KUZHINË SEPSE…”/ Ish-e dashura e Robert Berishës provokon imagjinatën e djemve (FOTO)

“SEKS NË KUZHINË SEPSE…”/ Ish-e dashura e Robert Berishës provokon imagjinatën e djemve (FOTO)

Jessica Kadiu si një nga modelet më të përfolura kohëve të fundit, vazhdon ende të marrë vëmendje.Së fundmi, ajo ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj.

Fotoja e fundit në telefon?, ishte pyetja e njërit prej ndjeksëve dhe Jessica nuk hezitoi t’i kthej përgjigje.

Ajo publikoi një ‘screenshot’ në të cilën shihej një thënie. “Seksi në kuzhinë, sepse është e vetmja mënyrë për t’u vendosur në një ishull gjatë 2020-tës”.