I KOPJOI KLIPIN/ Alban Ramosaj “thumbon” në instagram Era Istrefin: Sa kilovat janë…(FOTO) – AlpeGossip
I KOPJOI KLIPIN/ Alban Ramosaj “thumbon” në instagram Era Istrefin: Sa kilovat janë…(FOTO)

I KOPJOI KLIPIN/ Alban Ramosaj “thumbon” në instagram Era Istrefin: Sa kilovat janë…(FOTO)

Pas suksesit të madh në Botëror dhe publikimit të këngës ‘Prisoner’, Era Istrefi nuk është ndalur dhe disa orë më parë është lançuar bashkëpunimi i saj i ri me reperin xhamajkan ‘Konshens’.

Mirëpo, këngëtari Alban Ramosaj ka vënë re se klipi i këngës së re ‘Oh god’, ngjason me klipin e tij ‘A thu pse’. Të dy videoklipet janë xhiruar pranë detit, teksa në sfond kishte vetëtima.

“Era Istrefi, sa kilovat janë vetëtimat andej nga bregu yt?”- ka thumbuar Albani këngëtaren në një postim në profilin e tij.

“Thashë mos të kisha kopjuar, por jo, koinçidencë qenka.”- ja ka kthyer Era duke qeshur.

 

@eraistrefi sa kilowatt jan vetetimat andej nga bregu jot? 😜 #AThuPse

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on