“BUDALLAQE PO BËHESH SI MASHKULL”/ Aulona Musta nuk ia përton fanses: Do e rruaj…(FOTO) – AlpeGossip
“BUDALLAQE PO BËHESH SI MASHKULL”/ Aulona Musta nuk ia përton fanses: Do e rruaj…(FOTO)

“BUDALLAQE PO BËHESH SI MASHKULL”/ Aulona Musta nuk ia përton fanses: Do e rruaj…(FOTO)

Aulona Musta është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj detaje të ndryshme nga jeta private  por nuk mungojnë as “konfliktet” me ndjekësit.

Gazetarja e njohur falë punës së lodhshme në palestër gëzon një trup që të gjitha femrat do e donin dhe së fundmi ka publikuar një seri videosh në Instagram ku u tregon vajzave disa ushtrime për supet. Shumë altruiste Aulona, por një fans e ka ofenduar duke i thënë: “o budallaqe po bëhesh si mashkull nga lart. Bëj stërvitje por rruaj feminitetin.”.

Aulonae ka ironizuar pasi fansen e shkroi gabim dhe ajo i tha: “Do e RRuaj unë, pa merak”