NDODHET PËR PUSHIME NË CUBA/ Marina Vjollca publikon foton SEKSI – AlpeGossip
NDODHET PËR PUSHIME NË CUBA/ Marina Vjollca publikon foton SEKSI

NDODHET PËR PUSHIME NË CUBA/ Marina Vjollca publikon foton SEKSI

Çifti i njohur i showbizit shqiptar Marina Vjollca dhe Getoar Selimi ndodhen në Cuba për të festuar përvjetorin e martesës .

Të dy kanë publikuar foto të ndryshme ku shihen duke shijuar pushimet dhe më të dashuruar se kurrë.

Disa minuta më parë Marina ka publikuar një foto ku e veshur me fustan rrjet duket e mahnitse