LADY GAGA KONFIRMON FEJESËN/ Unaza e saj e fejesës ka kushtuar "një mal" me para - AlpeGossip
LADY GAGA KONFIRMON FEJESËN/ Unaza e saj e fejesës ka kushtuar “një mal” me para

LADY GAGA KONFIRMON FEJESËN/ Unaza e saj e fejesës ka kushtuar “një mal” me para

Lady Gaga ka konfirmuar fejesën e saj mbrëmjen e së hënës me të dashurin Christian Carino.

Gaga iu referua agjentit të saj si, “i fejuari im”, gjatë fjalimit në 25-vjetorin Women in Hollywood Celebration që u zhvillua nga revista “Elle”.

Po sa ka kushtuar unaza e fejesës e këngëtares? Plot 400 mijë dollarë. Unaza ka në qendër një gur të kuq zafir 7 karat dhe është e rrethuar nga diamantë të vegjël, ku secili prej tyre ka një peshë prej 4 karatësh.