Gara në “The Voice Kids” sa vjen dhe bëhet më e vështirë! Sindi ja doli sërish të triumfojë… (VIDEO) – AlpeGossip
Gara në “The Voice Kids” sa vjen dhe bëhet më e vështirë! Sindi ja doli sërish të triumfojë… (VIDEO)

Gara në “The Voice Kids” sa vjen dhe bëhet më e vështirë! Sindi ja doli sërish të triumfojë… (VIDEO)

Këtë javë nga grupi i Aleksandër dhe Renis Gjokës në sfidë kaluan Sindi, Sajana dhe Luisida.

Sindi, Sajana dhe Luisida kënduan këngën ‘Are we all we are’ të Pink. Pavarësisht se kënduan mirë dhe dhanë maksimumin e tyre të treja vajzat, fituesja ishte Sindi.

Kujtojmë që Sindi në daljen e saj të parë ngriti publikun në këmbë si dhe bëri jurinë të kërcente. Të treja karriget u kthyen për vogëlushen gjë që tregon se Sindi i ka të gjitha mundësitë për të vazhduar dhe më tej, pse jo dhe ta fitojë garën./ AlpeNews.al