Të gjitha vajzat shqiptare vdesin pas tij/ Aktori turk do të bëhet baba (FOTO) - AlpeGossip
Të gjitha vajzat shqiptare vdesin pas tij/ Aktori turk do të bëhet baba (FOTO)

Të gjitha vajzat shqiptare vdesin pas tij/ Aktori turk do të bëhet baba (FOTO)

Burak Ozçivit do të bëhet baba së shpejti.

Partnerja e tij prej 4 vitesh, Fahriye Evcen ka zbuluar se është në pritje të ëmbël, pas një kontrolli mjekësor ditën e djeshme.

32-vjeçarja prej kohësh ka shprehur dëshirën për të pasur fëmijë dhe vonesa shpesh merrej si një shkas për zënka mes çiftit.

Mediat turke shkruajnë se çifti kanë shpërthyer në lot kur kanë marrë lajmin e bukur dhe menjëherë kanë lajmëruar familjen.

Fahriye e cila është 2-muajshe shtatzënë, ka qëndruar larg mediave dhe telenovelave prej muajsh të tërë që pas martesës dhe tashmë do të fokusohet në mirëqenien e vogëlushit.