Vazhdon festa në shtëpinë e Arditit, Joni tregon si po feston Ana (FOTO) – AlpeGossip
Vazhdon festa në shtëpinë e Arditit, Joni tregon si po feston Ana (FOTO)

Vazhdon festa në shtëpinë e Arditit, Joni tregon si po feston Ana (FOTO)

Pas fejesës së djalit të tyre Jonit, një festë tjetër e veçantë është sot në familjen e tyre.

E vogla e shtëpisë, Anna, mbush sot 8 vjeç. I pari që e ka uruar publikisht është vëllai i saj, Joni.

Ai së bashku me të fejuarën Merlin ndodhet në Amerikë, por largësia nuk e ka ndaluar që ta urojë i pari princeshën e tij të vogël dhe t’i bëj një premtim publik.

“Gëzuar ditëlindjen princesha ime e vogël…Të premtoj që do të mbaj, do të mbroj dhe do të jem gjithmonë atje për ty…”, shkruan Joni.

Por jo vetëm kaq, ai ka postuar sërishnë Instastory një fotografi të Anës sesi po e feston ditëlindjen dhe ka shkruar se janë fiks 9 vite dashuri.