“SA SHPEJT NA PREKET ZEMRA”! Ermal Mamaqi tregon dobësinë e tij tani që është baba i një vajze (FOTO) – AlpeGossip
“SA SHPEJT NA PREKET ZEMRA”! Ermal Mamaqi tregon dobësinë e tij tani që është baba i një vajze (FOTO)

“SA SHPEJT NA PREKET ZEMRA”! Ermal Mamaqi tregon dobësinë e tij tani që është baba i një vajze (FOTO)

Duhej të bëhej baba i një vajze që Ermal Mamaqi të kuptonte anën emocionale që të fal një raport babë e bijë!

Këtë e ka treguar vetë moderatori, në një koment në postimin e Robert Berishës, i cili ka uruar vajzën e tij Renee për ditëlindje.

Roberti shfaqet duke i rënë pianos, ndërkohë që e bija e përqafon dhe i rri varur në qafë, pamje që vërtet të emocionojnë.

Emocione ka ndjerë edhe Ermal Mamaqi i cili tashmë ka një vajzë që quhet Sia dhe e do pa masë.

😍😍😍 sa shpejtë na preket zemra me këto video, neve që kemi vajza… Urime, bekime, lumturi. 🙏🙏🙏”, i shkruan ai në koment.

Sia mbushi 2 vjeç në mars dhe për vogëlushen e tyre, të cilën e thërrasin “Sia dashuria”, Ermali dhe Ami kishin përgatitur gjithçka për një ditëlindje sa më speciale.

Ndërkohë, urime të përzemërta nuk kanë munguar për Robertin nga miqtë e tij më të mirë, por veçanërisht nga kunata e tij Era Istrefi e cila i shkruan:

“Happy birthday to our little 🌟💖💖💖(Gëzuar ditëlindjen yllit tonë të vogël).