PALLTO DHE PELLUSH/ Si su veshën gjatë javës së ftohtë blogeret: Nga Armina tek Jonida (FOTO) – AlpeGossip
PALLTO DHE PELLUSH/ Si su veshën gjatë javës së ftohtë blogeret: Nga Armina tek Jonida (FOTO)

PALLTO DHE PELLUSH/ Si su veshën gjatë javës së ftohtë blogeret: Nga Armina tek Jonida (FOTO)

Siçe është bërë traditë tani në AlpeNews ku spikasim veshjen më të mirë të disa prej blogereve më të ndjekura, sigurisht sipas mendimit tonë!

Këtë javë duket se kanë rënë në një mendje pasi nga i ftohti kanë  “vrapuar” drejt garderobës duke zgjedhur veshjet dimërore sa më të rehatshme dhe të ngrohta.

Mesa duket Armina ka zgjedhur edhe këtë javë një veshje klasike dhe serioze. Ndërsa blogeret e tjera kanë  zgjedhur çimzet e gjata dhe pellushat.

Pellushat edhe pse janë trendi i 2018 do vazhdojnë të jenë trendi i sezonit dimëror ku shumë vip-a e kanë zgjedhur për daljet e tyre publike.

Këtë javë na u kënaqën syt pasi pamë të gjtiha ngjyrat  e forta të sezonit dimëror.

Jonida Maliqi

Armina Mevlani

Lori Hoxha

Anxhelina Kotorri

AlpeNews.al